Inter Star Liberec s.r.o.
Milířská 447
463 12 Jeřmanice
E-mail: obchod@inter-star.cz
Tomáš Kotek
Mobil: +420 739 054 969
E-mail: tomas@inter-star.cz

Daniel Řípa
Mobil: +420 734 381 167
E-mail: daniel@inter-star.cz

O nás

Firma INTER STAR LIBEREC s.r.o. byla založena v roce 2009 a od počátku její činnosti se zabývá mezinárodní kamionovou dopravou.

Díky modernímu vozovému parku, zákaznicky orientovanému přístupu, flexibilitě a pokročilému  technickému vybavení (GPS sledování vozidel) jsme se postupně stali partnery mnoha firem působících po celé Evropské Unii.

Náš tým zkušených a spolehlivých řidičů je neustále zdokonalován ve své profesi formou pravidelných kurzů a školení.

Náš dispečerský tým je dostupný non-stop 24h denně a hovoří plynně německy a anglicky. Vedle podnikové dispečerské činnosti se zabývá také spedičním zprostředkováním přeprav.

Firma INTER STAR LIBEREC s.r.o. zajišťuje přepravy zejména v rámci Evropské Unie i mimo ní, aktuálně směřuje převážná část našich přeprav z a do Skandinávie.

Od roku 2012 každým rokem pravidelně přibývají nové nákladní vozy do našeho vozového parku. Aktuálně disponujeme klasickými tahači s návěsem (tautliner), mega soupravami a otevřenými návěsy "plato", které jsou vedle určitých typů nadrozměrů také vhodné k přepravě námořních kontejnerů.

 

Sídlo spediční kanceláře:

Od léta 2019 se naše spediční kancelář nachází v nových a již vlastních prostorech na adrese Milířská 447, 463 12 Jeřmanice.

V případě zájmu Vás rádi uvítáme na osobním jednání v naší společnosti.